Manufacturer No:LTC4365IDDB-1#TRMPBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:SPD - Surge Protection Devices
Description:Surge Suppressors Overvoltage Undervoltage & Reverse S Pr
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | LTC4365 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | UV/OV and Reverse Protection Controller |
| For Use With: | Portable Instrumentation Industrial Automation |
| Voltage Rating: | 2.5 VDC to 34 VDC |
| Current Rating: | 150 uA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN-8 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices |
| Height: | 0.75 mm |
| Length: | 3 mm |
| Product Type: | SPD - Surge Protection Devices |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 2 mm |
| Unit Weight: | 0.000478 oz |
HOT
2882776
Brand:Phoenix Contact

P8AX09-N-MF
Brand:Citel

PTE-5T1G0010
Brand:HALO Electronics

LT4356IDE-1#PBF
Brand:Analog Devices

2908684
Brand:Phoenix Contact

LP-GTR-NFF-23
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

P8AX09-6G-N-FF
Brand:Citel

DS74US-277Y/G
Brand:Citel
B180-24D3
Brand:Citel

DS42S-120
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






