Manufacturer No:DLA-12D3-Ex
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Industrial Protection Devices |
| Type: | Surge Protector |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Current Rating: | 300 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 65 mm |
| Length: | 90 mm |
| other: | 8 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 13 mm |
HOT
DS74US-120Y/G
Brand:Citel

2908684
Brand:Phoenix Contact

BB-422HESP
Brand:Advantech

LTC4380HMS-4#PBF
Brand:Analog Devices
B480-24D3
Brand:Citel

P8AX09-SMA-FF
Brand:Citel

1250A-3S-600
Brand:Bourns

LT4363MPMS-2#PBF
Brand:Analog Devices

1250A-1S-400
Brand:Bourns

DS74US-277Y
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






