Manufacturer No:TBU-RS085-300-WH
Manufacturer:Bourns
Type:
Description:Surge Suppressors Dual Bi-directional TBU Device
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TBU-RS |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | Ethernet Protector |
| For Use With: | AISG Modem |
| Voltage Rating: | 850 V |
| Current Rating: | 600 mA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Data Line Protection: | RS485 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Bourns |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | TBU |
| Unit Weight: | 0.003527 oz |
HOT
LP-GTR-NFF-23
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

2907923
Brand:Phoenix Contact
DLA-12D3-Ex
Brand:Citel

2908204
Brand:Phoenix Contact

1191887
Brand:Phoenix Contact
ESP-100-POE
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

TBU-CA085-100-WH-Q
Brand:Bourns

DLA-12D3
Brand:Citel
MSP-VM24
Brand:Citel

DLA-06D3
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






