Manufacturer No:LS05006VPQ33
Manufacturer:Littelfuse
Type:
Description:Surge Suppressors USB Type-C Port CC/SBU Short-to-VBUS Overvoltage Protection
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | LS05 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | Protection Device |
| For Use With: | Automotive |
| Voltage Rating: | 5 V |
| Current Rating: | 600 mA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-20 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Data Line Protection: | USB Type-C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Littelfuse |
| Capacitance: | 50 pF |
| Height: | 0.8 mm |
| Length: | 3.1 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 3.1 mm |
HOTMSP-VM48/RINJ
Brand:Citel

DLA-06D3
Brand:Citel

1250A-4S-400
Brand:Bourns
ESP-100-POE
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

TBU-DF055-200-WH
Brand:Bourns

1191882
Brand:Phoenix Contact
DD9-24V
Brand:Citel

1106015
Brand:Phoenix Contact

DS42S-120
Brand:Citel

2807968
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






