Manufacturer No:MSP-VM24/RINJ
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors Combined Ethernet Surge Protective Device (SPD) and POE 24V injector/splitter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | Ethernet/POE 24V |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Current Rating: | 5 A |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 35 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 55 mm |
| Length: | 64 mm |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 37 mm |
HOT
2882776
Brand:Phoenix Contact

DS43S-480
Brand:Citel

LT4356MPS-2#PBF
Brand:Analog Devices

1191884
Brand:Phoenix Contact

TBU-CA085-100-WH-Q
Brand:Bourns

LS05006VPQ33
Brand:Littelfuse

DLA2-06D3
Brand:Citel

MJ8-CAT5E
Brand:Citel

SPD2-550-3P0-R
Brand:Littelfuse

M50-120T-A
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






