Manufacturer No:MSP-VM48/RINJ
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors Combined Ethernet Surge Protective Device (SPD) and POE 48V injector/splitter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | Ethernet/POE 48V |
| Current Rating: | 5 A |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 35 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 55 mm |
| Length: | 64 mm |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 37 mm |
HOT
TBU-CA085-100-WH-Q
Brand:Bourns

DS41S-400
Brand:Citel

1202-120S
Brand:Bourns
MSP-VM24
Brand:Citel

DS220S-12DC
Brand:Citel

1250A-4S-400
Brand:Bourns

DS74US-277Y
Brand:Citel

1191886
Brand:Phoenix Contact

SPD2-550-3P0-R
Brand:Littelfuse

TBU-DT085-500-WH
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






