Manufacturer No:ONP1.2-12x24
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 3.3mA@1.2V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Length: | 24 mm |
| Width: | 12 mm |
| Application: | Outdoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 24 mm x 12 mm |
| Isc - Short Circuit Current: | 4.3 mA |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Module |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Solar Panel |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 1.6 V |
| Unit Weight: | 0.003000 oz |
HOTAM-7S03CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

INP1.2-12x34
Brand:PowerFilm
AM-1606C-MEL
Brand:Panasonic Battery

SC20050
Brand:OSEPP Electronics

MPT3.6-150
Brand:PowerFilm
AM-5706CAR
Brand:Panasonic Battery

SP4.2-37
Brand:PowerFilm

MPT15-75
Brand:PowerFilm

313070001
Brand:Seeed Studio

FIT0333
Brand:DFRobot
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






