Manufacturer No:INP3.6-12x310
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 982 uW |
| Length: | 310 mm |
| Width: | 11.86 mm |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 310 mm x 11.86 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Indoor Solar Module |
| Unit Weight: | 0.029000 oz |
HOT
MP7.2-75F
Brand:PowerFilm
AM-8801CAR
Brand:Panasonic Battery

INP2.4-10x94T
Brand:PowerFilm

LL200-4.8-37
Brand:PowerFilm

CS-PIJUICE-16
Brand:Crowd Supply

106990020
Brand:Seeed Studio

BCS2717B6
Brand:TDK

FIT0333
Brand:DFRobot
2747
Brand:Adafruit

MP3-37
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






