Manufacturer No:313070002
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 1.5W Solar Panel 81X137
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 1.5 W |
| Length: | 137 mm |
| Width: | 81 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW92152O |
| Unit Weight: | 1.693150 oz |
HOT
MP3-25
Brand:PowerFilm
AM-5608CAR
Brand:Panasonic Battery

MRC-KT0002
Brand:Ultralife
AM-1805CA
Brand:Panasonic Industrial Devices

SC10050
Brand:OSEPP Electronics

INP1.2-12x34
Brand:PowerFilm
AM-1815CA
Brand:Panasonic Battery

3809
Brand:Adafruit

PRT-13784
Brand:SparkFun
7791400879
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






