Manufacturer No:INP1.2-12x34
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 65 uW |
| Length: | 34 mm |
| Width: | 12 mm |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 34 mm x 12 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Indoor Solar Module |
| Unit Weight: | 0.003600 oz |
HOT
PIS-0570
Brand:Crowd Supply

INP2.4-10x94T
Brand:PowerFilm

3809
Brand:Adafruit

SP3-37
Brand:PowerFilm
AT-7666A
Brand:Panasonic Industrial Devices

PRT-13784
Brand:SparkFun

BCSC491B6
Brand:TDK
AM-5706CAR
Brand:Panasonic Battery

313070005
Brand:Seeed Studio

CS-MPSOLAR-02
Brand:Crowd Supply
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






