Manufacturer No:313070003
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 2W Solar Panel 80X180
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 2 W |
| Length: | 180 mm |
| Width: | 80 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW81652O |
| Unit Weight: | 2.646441 oz |
HOT
CS-PIJUICE-17
Brand:Crowd Supply
AM-8701CAR
Brand:Panasonic Battery

106990020
Brand:Seeed Studio

ONP1.2-37x54
Brand:PowerFilm

MP3-37
Brand:PowerFilm
AM-5815CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

MP7.2-150F
Brand:PowerFilm

MPT3.6-75
Brand:PowerFilm
AM-1454CA
Brand:Panasonic Battery

MP7.2-75F
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






