Manufacturer No:MPT15-75
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 50mA@15.4V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Classic Application |
| Output Power: | 770 mW |
| Maximum Output Current: | 50 mA |
| Maximum Output Voltage: | 15.4 V |
| Length: | 253 mm |
| Width: | 73 mm |
| Application: | Indoor Intermittent Outdoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Output Voltage: | 22.2 V |
| Product: | Solar Modules |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Power |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 22.2 V |
| Unit Weight: | 0.500000 oz |
HOT
INP1.2-12x34
Brand:PowerFilm

200
Brand:Adafruit

BWA-SOLAR PANEL 20W
Brand:Banner Engineering

MPT3.6-150
Brand:PowerFilm

MPT6-150
Brand:PowerFilm

313070002
Brand:Seeed Studio
AM-5302CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

MPT15-150
Brand:PowerFilm
AM-1819CA
Brand:Panasonic Battery

SC20050
Brand:OSEPP Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






