Manufacturer No:24114
Manufacturer:SpotSee
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules TiltWatch Plus - Includes Companion Label
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Tilt Indicators |
| Type: | Plus |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Brand: | SpotSee |
| Description/Function: | TiltWatch plus includes companion label |
| Dimensions: | 116.84 mm x 116.84 mm x 7.62 mm |
| Height: | 7.62 mm |
| Length: | 116.84 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 116.84 mm |
| Unit Weight: | 2 lbs |
HOT
2864273
Brand:Phoenix Contact

SF45/B
Brand:LightWare LiDAR

PCL-M10-3E
Brand:Advantech

SEN-18009
Brand:SparkFun

TB-LM-LXL-868
Brand:Terabee

SOUND-01G
Brand:OSEPP Electronics

WM 30/86
Brand:SpotSee

ADPD144RI-ACEZ-RL7
Brand:Analog Devices

LTF12IC2LD W/30
Brand:Banner Engineering

314990742
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






