Manufacturer No:CUSA-TR50-150-2500-W68
Manufacturer:CUI Devices
Type:
Description:Proximity Sensors ulstrasonic transceiver aluminum 50 degrees 15M range IP68 wire leads
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Ultrasonic |
| Sensing Distance: | 15 m |
| Mounting Style: | Wire |
| Output Configuration: | Analog |
| Brand: | CUI Devices |
| Height: | 12 mm |
| Maximum Frequency: | 26.5 kHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 150 V |
| Packaging: | Box |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 150 V |
HOT
2702975
Brand:Phoenix Contact

2702973
Brand:Phoenix Contact

59040-4-S-02-A
Brand:Littelfuse

59020-1-S-02-A
Brand:Littelfuse

LGCTA3CA01-000
Brand:Honeywell

FDC2214QRGHRQ1
Brand:Texas Instruments

E4C-DS30
Brand:Omron Automation and Safety

SEN0313
Brand:DFRobot

VCNL3030X01-GS08
Brand:Vishay Semiconductors

SX9330ICSTRT
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






