Manufacturer No:3-2432409-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters RPQ-3-90
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 88.2 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Cable Lug |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 206 mm |
| Inductance: | 334 uH |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 2 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 110 mm |
HOT
3-137-017
Brand:Schurter

25KEBS6AFPD
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405077-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

FN5420-2.3-88-E0XXT
Brand:Schaffner

3-134-828
Brand:Schurter

B84143C0160S251
Brand:EPCOS / TDK

3-134-830
Brand:Schurter

1-2432409-9
Brand:TE Connectivity / Corcom

2000745106
Brand:Advanced Energy

2405081-4
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






