Manufacturer No:GS3470-IBE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs GS3470 - 3G HD SD SDI RECEIVER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | 3G HD SD SDI Receiver |
| Number of Channels: | 8 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V |
| Operating Supply Current: | 20.3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | BGA-100 |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 287 mW |
| Product: | SDI Receiver |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | 20 bit 10 bit |
| Series: | GS3470 |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.26 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.14 V |
HOT
BT815Q-T
Brand:Bridgetek

LMH1981MTX/NOPB
Brand:Texas Instruments

FT801Q-T
Brand:Bridgetek

TW8844-LB1-CE
Brand:Renesas / Intersil
PI3HDX414FCEEX
Brand:Diodes Incorporated

MAX9406ETJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS2972-IBTE3
Brand:Semtech

GS2962-IBE3
Brand:Semtech

ADA4424-6ARUZ
Brand:Analog Devices

GS12081-INTE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






