Manufacturer No:GS1578ACNE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs QFN-16 pin
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Multi-Rate Dual Slew-Rate Cable Driver |
| Number of Channels: | 2 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 51 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-16 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | GS1578 |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.002014 oz |
HOT
LMH0302SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS3281-INE3
Brand:Semtech

BT818Q-R
Brand:Bridgetek

ADV7180KCP32Z-RL
Brand:Analog Devices

GS12070-IBE3
Brand:Semtech

BH76332FVM-TR
Brand:ROHM Semiconductor

GS2989-INE3
Brand:Semtech

ADV7180BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

TVP5150AM1PBS
Brand:Texas Instruments

BT818Q-T
Brand:Bridgetek
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






