Manufacturer No:1422073
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables PUR BLK 22AWG 4 WIRES 4.7MM 300M L
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Number of Conductors: | 4 Conductor |
| Cable Length: | 1 m |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Conductor Material: | Copper |
| Voltage Rating: | 300 V |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| Series: | SAC |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Unit Weight: | 0.035274 oz |
HOT
9932 060100
Brand:Belden Wire & Cable

55PC2121-24-9/96-9
Brand:TE Connectivity / AMP

1899C SL005
Brand:Alpha Wire

8105 060100
Brand:Belden Wire & Cable

1457461
Brand:Phoenix Contact

1941/3 BK003
Brand:Alpha Wire

19122 0101000
Brand:Belden Wire & Cable
190-038045-00
Brand:Amphenol Socapex

1896/6C SL005
Brand:Alpha Wire

1180723
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






