Manufacturer No:902-0139-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors XH540-W270-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 58.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | Dynamixel-XH |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Maxon Motor - 12 V |
| Unit Weight: | 5.816394 oz |
HOT
QSH2818-32-07-006
Brand:ADI Trinamic

R88M-G10030L-BO
Brand:Omron Automation and Safety

R88M-GP20030L-BOS2
Brand:Omron Automation and Safety

PD42-1-1243-IOLINK
Brand:ADI Trinamic

QSH6018-86-28-310
Brand:ADI Trinamic
R88M-K3K030C-S2
Brand:Omron Automation and Safety

QSH8618-96-55-700
Brand:ADI Trinamic

QSH6018-86-28-310-10k
Brand:ADI Trinamic

QSH5718-76-28-189
Brand:ADI Trinamic

PD60-4-1076
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






