Manufacturer No:902-0118-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors XM430-W350-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| RoHS: | Details |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 46.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | Dynamixel-XM |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 3.199997 oz |
HOTR88M-GP20030H-BO
Brand:Omron Automation and Safety

TMCM-1076
Brand:ADI Trinamic

TMCM-1180-TMCL
Brand:ADI Trinamic

QBL4208-61-04-013-1k
Brand:ADI Trinamic

3G3MX2-A2002-V1
Brand:Omron Automation and Safety
HT23-603D-ZAA
Brand:Applied Motion

TMCM-6214-CANopen
Brand:ADI Trinamic

QSH5718-56-28-126
Brand:ADI Trinamic

902-0135-000
Brand:ROBOTIS
HT34-696D-YAA
Brand:Applied Motion
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






