Manufacturer No:MTA4ATF51264HZ-3G2R1
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules DDR4 4GB SODIMM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | SODIMMs |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Speed: | 3200 MT/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.14 V to 1.26 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Number of Pins: | 260 Pin |
| Brand: | Micron |
| Dimensions: | 69.6 mm x 30 mm x 1.2 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Product Type: | Memory Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDSDAG3-016G-XA
Brand:SanDisk

DS1972-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQED-008G-XI
Brand:SanDisk

CAT2A016GKHBWA00EAA0
Brand:TDK
DS9096P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD512GL1AM1MT-I-8H-211-STD
Brand:Swissbit

AA2.P15LHA.001EH
Brand:Apacer

SFSD2048N1AS1TO-I-QG-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDQAB-016G-J
Brand:SanDisk

SFSD032GL1AM1MT-I-6F-21P-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






