Manufacturer No:DESDM-C12S06GE1SL
Manufacturer:Innodisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 512GB MicroSD 3TE4 BiCS4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Innodisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | MicroSD 3TE4 (3.0) |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | 3D TLC |
| Memory Size: | 512 GB |
| Sustained Write: | 31 MB/s |
| Sustained Read: | 75 MB/s |
| Interface Type: | SD 3.0 |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | Innodisk |
| Length: | 15 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Thickness: | 1 mm |
| Width: | 11 mm |
HOTDS1411-S09#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MTA8ATF1G64HZ-2G6E1
Brand:Micron

SDCIT2/16GB
Brand:Kingston

DECFX-C12DD1KCAQFW
Brand:Innodisk

SDSDAF3-016G-XI
Brand:SanDisk

MTC8C1084S1SC48BA1
Brand:Micron

MTA18ASF2G72HZ-2G6E4
Brand:Micron

APCFA256GGDAD-W6ETM1
Brand:Apacer

SDSDAF3-064G-XI
Brand:SanDisk

SFSD128GL1AM1MT-E-PL-21P-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






