Manufacturer No:M95P32-IXCST/EF
Manufacturer:STMicroelectronics
Type:EEPROM
Description:EEPROM Ultra low-power 32 Mbit Serial SPI Page EEPROM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Product Category: | EEPROM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WLCSP-8 |
| Interface Type: | SPI |
| Memory Size: | 32 Mbit |
| Organization: | 4 M x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.6 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Maximum Clock Frequency: | 80 MHz |
| Data Retention: | 100 Year |
| Supply Current - Max: | 40 uA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Active Read Current - Max: | 5 mA |
| Brand: | STMicroelectronics |
| Operating Supply Voltage: | 1.6 V to 3.6 V |
| Product Type: | EEPROM |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
OMSP0S3128Q-00
Brand:Kingston

DTKN/256GB
Brand:Kingston

SDBPNPZ-1T00-XI
Brand:SanDisk

S40FC008C3B1I00300
Brand:SkyHigh Memory

OM8PGP4128P-A0
Brand:Kingston

MT40A2G8SA-062E IT:F TR
Brand:Micron

THGAMVG8T13BAIL
Brand:Kioxia America
THGBMUG7C1LBAIL
Brand:Kioxia America
OCP0S3256Q-A0
Brand:Kingston

MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






