Manufacturer No:W25N02KVZEIR
Manufacturer:Winbond
Type:NAND Flash
Description:NAND Flash 2G-bit Serial NAND flash 3V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Winbond |
| Product Category: | NAND Flash |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Memory Size: | 2 Gbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 256 M x 8 |
| Timing Type: | Asynchronous |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Current - Max: | 35 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Winbond |
| Maximum Clock Frequency: | 104 MHz |
| Product Type: | NAND Flash |
| other: | 480 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOTM95P32-IXCST/EF
Brand:STMicroelectronics
AT45DB041E-SSHNHT-T
Brand:Renesas / Dialog

OCP0S3512Q-A0
Brand:Kingston
THGBMUG6C1LBAIL
Brand:Kioxia America
THGBMUG7C1LBAIL
Brand:Kioxia America
SEDC600M/480G
Brand:Kingston

SSDPFKKW010X7X1
Brand:Solidigm

AT45DB161E-SHF-B
Brand:Renesas / Dialog

MT53E1G32D2FW-046 AAT:B
Brand:Micron

AT45DB041E-SSHN2B-T
Brand:Renesas / Dialog
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






