Manufacturer No:20LHE1AWA1P30
Manufacturer:Vishay
Type:Linear Displacement Sensors
Description:Linear Displacement Sensors 10mm Linear 5V Analog / PWM Output
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Linear Displacement Sensors |
| RoHS: | Details |
| Travel: | 10 mm |
| Linearity: | 1 % |
| Voltage Rating: | 5 VDC |
| Brand: | Vishay / Sfernice |
| Electrical Travel: | 10 mm |
| Mechanical Travel: | 12 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Linear Displacement Sensors |
| Series: | 20LHE |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Unit Weight: | 1 oz |
HOT
SPS-L035-LATS
Brand:Honeywell

UIPMA200I472XCB
Brand:Vishay / MCB Industrie

LCP12B-50-5K
Brand:ETI Systems
67010007-000
Brand:Measurement Specialties

02560390-000
Brand:Measurement Specialties

02560398-000
Brand:Measurement Specialties

J05562084-000
Brand:Measurement Specialties

PP36SR472A350B
Brand:Vishay / MCB Industrie

02350500-000
Brand:Measurement Specialties
RE38L4D502
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






