Manufacturer No:UIPMC030I103UCB
Manufacturer:Vishay
Type:Linear Displacement Sensors
Description:Linear Displacement Sensors 10K 30% U309
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Linear Displacement Sensors |
| RoHS: | Details |
| Travel: | 30 mm |
| Operating Force: | - |
| Linearity: | 5 % |
| Voltage Rating: | - |
| Brand: | Vishay / MCB Industrie |
| Electrical Travel: | 30 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Linear Displacement Sensors |
| Resistance: | 10 kOhms |
| Series: | UIPMC |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Sensors |
| Unit Weight: | 0.164906 oz |
HOT
02350500-000
Brand:Measurement Specialties
PT1MA-5-UP-420E-M6
Brand:Measurement Specialties

GCT-121-500
Brand:Measurement Specialties

02560409-006
Brand:Measurement Specialties

PT8420-0005-111-1112
Brand:Measurement Specialties
PP36SR103A350B
Brand:Vishay / MCB Industrie

02560541-000
Brand:Measurement Specialties

72350002-000
Brand:Measurement Specialties

02560409-000
Brand:Measurement Specialties

REC50L12D103W3242
Brand:Vishay
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






