Manufacturer No:2328118-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE END. N SHRT CAP W/SURGE PROT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Shorting Cap |
| For Use With: | LEDs |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Color: | Black |
| Diameter: | 77.1 mm |
| Height: | 28.1 mm |
| Mounting Style: | Panel |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 25 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 3.428241 oz |
HOT
2213831-2
Brand:TE Connectivity

2-2332966-2
Brand:TE Connectivity

47.319.6104.50
Brand:BJB

47.921.-801.68
Brand:BJB

2341474-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.360.1020.50
Brand:BJB

2000035239
Brand:Basler

28.901.U164.10
Brand:BJB

1474461
Brand:Phoenix Contact

47.921.U801.81
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






