Manufacturer No:2213407-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z50 LOW PROFILE 2424 LED HOLDER FOR CXA25
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Array Holder |
| For Use With: | CXA Arrays |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / AMP |
| Diameter: | 44 mm |
| Height: | 3.4 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.320005 oz |
HOT
BWA-HSG-MGS-002
Brand:Banner Engineering

2328118-3
Brand:TE Connectivity / AMP

1-2325807-2
Brand:TE Connectivity

2213130-1
Brand:TE Connectivity / P&B

1474359
Brand:Phoenix Contact

4-2213480-1
Brand:TE Connectivity / P&B

4-2325807-3
Brand:TE Connectivity

2-2332966-4
Brand:TE Connectivity

46.485.1114.50
Brand:BJB

2213254-2
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






