Manufacturer No:L150-18705006000H0
Manufacturer:Lumileds
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White 1800K 70CRI
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Lumileds |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Wavelength/Color Temperature: | 1800 K |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 261 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Vf - Forward Voltage: | 6.05 V |
| Length: | 5 mm |
| Width: | 5 mm |
| Height: | 0.72 mm |
| Series: | LUXEON 5050 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Lumileds |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LEDs |
HOTXPGEWT-01-0000-000000RE2
Brand:Cree LED

GH CSSRM6.24-V8A2-1-1
Brand:ams OSRAM

L2C6-30902L06A1300
Brand:Lumileds

KT CSLNM1.13-MXMZ-35-0
Brand:ams OSRAM

L2C6-30902L10A1500
Brand:Lumileds

CMB1510-R108-00PF0U0A40G
Brand:Cree LED

L1HX-40902D0000000
Brand:Lumileds

SMLS14BNTT68
Brand:ROHM Semiconductor

GW CSSRM3.PM-N3N8-A838-1
Brand:ams OSRAM

GY CSHPM1.23-KRKT-36
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






