Manufacturer No:KY DMLS31.FY-Z6L6-5F-8E8G
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - Single Color SYNIOS P2720 KY DMLS31.FY
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - Single Color |
| RoHS: | Details |
| Product: | Yellow LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 140 lm |
| If - Forward Current: | 600 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 3.5 V |
| Series: | KY DMLS31.FY |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Height: | 0.6 mm |
| Length: | 2.75 mm |
| Luminous Intensity: | 44 cd |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Single Color LEDs |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| Width: | 1.8 mm |
| Part # Aliases: | KY DMLS31.FY-Z6L6-5F-8E8G-600-S Q65113A6148 |
HOT
KRTBAELPS2.32-1V7A-JW+6B5C-D8+3S4U-7Z
Brand:ams OSRAM

150141BS66140
Brand:Wurth Elektronik

L1HX-27702D0000000
Brand:Lumileds

GW CSSRM3.PM-N6N8-XX57-1
Brand:ams OSRAM

JB2835BWT-G-X001A0000-N0000001
Brand:Cree LED

SMLS14BNTT68
Brand:ROHM Semiconductor
LZ1-00UVH0-0000
Brand:ams OSRAM

LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-C+AXAY-T+MBNA-P
Brand:ams OSRAM

CMB1507-R108-000F0B0A40E
Brand:Cree LED

L1RX-4080000000000
Brand:Lumileds
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






