Manufacturer No:CLMWB-FKC-ChjkmNst9aFBB794673
Manufacturer:Cree LED
Type:LED - Standard
Description:Standard LEDs - SMD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Cree LED |
| Product Category: | Standard LEDs - SMD |
| RoHS: | Details |
| Product: | RGB LEDs |
| If - Forward Current: | 30 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 3.4 V |
| Wavelength/Color Temperature: | 624 nm |
| Luminous Intensity: | 1260 mcd |
| Length: | 1.7 mm |
| Height: | 1.6 mm |
| Width: | 1.6 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | CLMWB-FKC |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Cree LED |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | LED - Standard |
| other: | 9500 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Multi-Color LEDs |
HOT
KY DMLQ32.23-5J7K-35-M3W3
Brand:ams OSRAM
HLMP-6804
Brand:Broadcom / Avago

150141BS66140
Brand:Wurth Elektronik

L2C6-30902L06A1300
Brand:Lumileds

LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-C+AXAY-T+MBNA-P
Brand:ams OSRAM

CMB1507-R108-000N0U0A40G
Brand:Cree LED

GY CSHPM1.23-KRKT-36
Brand:ams OSRAM

150120BS87000
Brand:Wurth Elektronik

CMB1840-R096-000N0U0A40G
Brand:Cree LED
GW CS8PM1.EM-LRLT-XX56-1
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






