Manufacturer No:KY DMLQ32.23-5J7K-46-J3T3
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - Single Color SYNIOS P2720 KY DMLQ32.23
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - Single Color |
| RoHS: | Details |
| Product: | Yellow LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 100 lm |
| If - Forward Current: | 350 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 2.6 V |
| Series: | KY DMLQ32.23 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Luminous Intensity: | 31.4 cd |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Single Color LEDs |
| Part # Aliases: | KY DMLQ32.23-5J7K-46-J3T3-350-R18 Q65113A5157 |
HOT
GW CSSRM3.PM-MFN5-XX510-1
Brand:ams OSRAM

CV94A-FGC-CP1R1HJ1BB7D3D3
Brand:Cree LED
GW CS8PM1.EM-LRLT-XX57-1
Brand:ams OSRAM

KY DMLQ32.23-7H6J-35-J3T3
Brand:ams OSRAM

SMLP14ECNWT86
Brand:ROHM Semiconductor

GW Q9LR33.PM-L9M8-XX510-1
Brand:ams OSRAM

150141BS66140
Brand:Wurth Elektronik

CMB1840-R096-000N0U0A40G
Brand:Cree LED

GW CSSRM3.EM-N1N4-XX58-1
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.PM-N7P1-XX51-1
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






