Manufacturer No:Ag2120S
Manufacturer:Silvertel
Type:Interface Modules
Description:Interface Modules PSTN Interface
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Silvertel |
| Product Category: | Interface Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Interface Modules |
| Type: | PSTN |
| Operating Supply Voltage: | 3.13 V/4.75 V to 3.47 V/5.25V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | Silvertel |
| Dimensions: | 11 mm x 12 mm x 61 mm |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Current: | 2.5 mA |
| Product Type: | Interface Modules |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Supply Voltage - Max: | 3.47 V/5.25 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.13 V/4.75 V |
| Unit Weight: | 0.576294 oz |
HOT
Ag1171S
Brand:Silvertel

BB-USOPTL4-LS
Brand:Advantech

VDRIVE3-LD
Brand:FTDI

FT-MOD-4232HUB
Brand:FTDI

PCA-6105P5-0B2E
Brand:Advantech

2901528
Brand:Phoenix Contact

2702006
Brand:Phoenix Contact

2313478
Brand:Phoenix Contact

EP-USB-8S
Brand:DIGI

PCA-6108P6-0C1E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






