Manufacturer No:112095-5083
Manufacturer:Molex
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules DigMod EthIP IP67 30MM 4P M12 CONFIG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Current: | 250 mA |
| Output Voltage: | 24 V |
| Output Current: | 500 mA |
| Output Type: | DC |
| Brand: | Molex |
| IP Rating: | IP67 |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 112095 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Part # Aliases: | TBDEI-4YYP-D8U 01120955083 |
HOT
2701813
Brand:Phoenix Contact

1088127
Brand:Phoenix Contact
1550550000
Brand:Weidmuller

WISE-S214-A
Brand:Advantech

WISE-4220-A
Brand:Advantech

1088129
Brand:Phoenix Contact

WISE-S614-A
Brand:Advantech

1990070000
Brand:Weidmuller

2878696
Brand:Phoenix Contact

OACM-5
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






