Manufacturer No:PROTOD21G
Manufacturer:Industruino
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules PROTO D21G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Industruino |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 7 V to 28 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 2 A |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | DIN Rail |
| Brand: | Industruino |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 6.349313 oz |
HOTOAC-24A
Brand:TE Connectivity

ADAM-4024-B1E
Brand:Advantech

1004925
Brand:Phoenix Contact

2702495
Brand:Phoenix Contact

WISE-4051-B
Brand:Advantech

1315680000
Brand:Weidmuller

1052431
Brand:Phoenix Contact
GT1-DA04
Brand:Omron Automation and Safety

1993880000
Brand:Weidmuller

2750798
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






