Manufacturer No:ADAM-6224-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 4-ch Isolated Analog Output Modbus TCP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | Ethernet Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Voltage: | 10 V |
| Output Current: | 20 mA |
| Output Type: | AC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 6 oz |
HOT
ADAM-4168-C
Brand:Advantech

ADAM-6022-A1E
Brand:Advantech

2659680000
Brand:Weidmuller

1993880000
Brand:Weidmuller

2878696
Brand:Phoenix Contact

2702792
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6024-D
Brand:Advantech

1088129
Brand:Phoenix Contact

1007352
Brand:Phoenix Contact

1315250000
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






