Manufacturer No:30213064
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT Square-Profile 1000 x 12.7 x 6.4 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 12.7 mm |
| Thickness: | 6.4 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
B39921B9972P810
Brand:RF360

30213064
Brand:Wurth Elektronik

HFCV-2002+
Brand:Mini-Circuits

2405080-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

38313095
Brand:Wurth Elektronik

QPQ5500TR13
Brand:Qorvo

1-2405077-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

HFCG-1630+
Brand:Mini-Circuits

5-2432409-5
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






