Manufacturer No:74272213
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-FLAT 45Ohms 10Pol
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-FLAT |
| Product: | Flat Ribbon Cable Cores Solid |
| Impedance: | 45 Ohms |
| Inside Length: | 15 mm |
| Outside Length: | 21 mm |
| Outside Width: | 8 mm |
| Inside Height: | 1.3 mm |
| Outside Height: | 6.8 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 4 W 1500 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Inside Width: | 1.3 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| Shape: | Flat Ribbon |
| other: | 128 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
HOT
7427928101
Brand:Wurth Elektronik

SCF56X-550-S2R2C006JH
Brand:KEMET

21179031
Brand:Laird Performance Materials
BLE32SN120BN1L
Brand:Murata Electronics

74269241152
Brand:Wurth Elektronik

RCM70CGI-471
Brand:EPCOS / TDK

74272213
Brand:Wurth Elektronik

74270106
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

MMZ0603D161ET000
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






