Manufacturer No:30818045
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT P-Profile 1000 x 18 x 4.5 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 18 mm |
| Thickness: | 4.5 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCF39XV-140-1R8A019JH
Brand:KEMET

SCF39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

SCF47X-350-S2R1B008JV
Brand:KEMET

SCF47X-300-S2R0B009JH
Brand:KEMET

SCF56X-400-S2R4B009JH
Brand:KEMET

SCF56X-650-S2R3C005JH
Brand:KEMET

PM3927NLT
Brand:Pulse Electronics

MMZ0603A471ET000
Brand:TDK

3090606
Brand:Wurth Elektronik

3080803
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






