Manufacturer No:74270106
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Toroids / Ferrite Rings
Description:Ferrite Toroids / Ferrite Rings WE-TOF 107 Ohms
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Toroids / Ferrite Rings |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Toroids / Ferrite Rings |
| Product: | Toroids |
| Inside Diameter: | 7.1 mm |
| Outside Diameter: | 13.2 mm |
| Outside Length: | 12.7 mm |
| Series: | WE-TOF |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Impedance: | 342 Ohms |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Operating Temperature Range: | - 25 C to + 125 C |
| other: | 126 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | EMI Suppression |
HOT
SCF39XV-120-1R6A024JH
Brand:KEMET

74270106
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-220-2R3A012JH
Brand:KEMET

7427928101
Brand:Wurth Elektronik

S1811-46R
Brand:Harwin

SCT39XV-230-Y2R2A005JH
Brand:KEMET

SCR39XV-440-Z2R0B005JH
Brand:KEMET

3020907
Brand:Wurth Elektronik

MMZ0603A102ET000
Brand:TDK

SCF39XV-270-Z2R4A009JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






