Manufacturer No:3081710
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT P-Profile 1000 x 17 x 10 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 17 mm |
| Thickness: | 10 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
MMZ0603A601ET000
Brand:TDK

SCF39XV-220-2R3A012JH
Brand:KEMET

7426926222
Brand:Wurth Elektronik
BLE32SN120BN1L
Brand:Murata Electronics

SCT39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

MMZ0603A331ET000
Brand:TDK

SCN35XV-140-1R7A010JH
Brand:KEMET

SCT39XV-230-S2R2A007JH
Brand:KEMET

SCF39XV-140-1R8A019JH
Brand:KEMET

SCT39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






