Manufacturer No:3080803
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT P-Profile 1000 x 8 x 3 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 8 mm |
| Thickness: | 3 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

MMZ0603A102ET000
Brand:TDK

SCF47X-450-S2R3B006JH
Brand:KEMET

7427928551
Brand:Wurth Elektronik

21179031
Brand:Laird Performance Materials

SCF47X-350-S2R1B008JH
Brand:KEMET

SCN35XV-140-1R7A010JH
Brand:KEMET

SCF47X-250-S1R9B010JV
Brand:KEMET

SCF39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET

30213095
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






