Manufacturer No:BR25G1MF-3GE2
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:EEPROM
Description:EEPROM SPI BUS 1024K SOP8 EEPROM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | EEPROM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOP-8 |
| Interface Type: | SPI |
| Memory Size: | 1 Mbit |
| Organization: | 128 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Maximum Clock Frequency: | 10 MHz |
| Access Time: | - |
| Data Retention: | 100 Year |
| Supply Current - Max: | 4 mA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Active Read Current - Max: | 4 mA |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Product Type: | EEPROM |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Part # Aliases: | BR25G1MF-3 |
HOT
M95M04-DRDW6TP
Brand:STMicroelectronics

M95M04-DRMN6TP
Brand:STMicroelectronics

DS28E07P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

M24C16-FMH6TG
Brand:STMicroelectronics

M24M01-DWMN3TP/K
Brand:STMicroelectronics

M95M01-DWMN3TP/K
Brand:STMicroelectronics

25LC320AT-I/MS
Brand:Microchip Technology

CAT24C04HU4I-GT3
Brand:onsemi

AT24C256C-SSHL-T
Brand:Microchip Technology

AT24C128C-MAHM-T
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






