Manufacturer No:MT47H128M16RT-25E:C TR
Manufacturer:Micron Technology
Type:DRAM
Description:DRAM DDR2 2G 128MX16 FBGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | DRAM |
| RoHS: | Details |
| Type: | SDRAM - DDR2 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | FBGA-84 |
| Data Bus Width: | 16 bit |
| Organization: | 128 M x 16 |
| Memory Size: | 2 Gbit |
| Maximum Clock Frequency: | 800 MHz |
| Access Time: | 400 ps |
| Supply Voltage - Max: | 1.9 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Current - Max: | 105 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MT47H |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | DRAM |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.094937 oz |
HOT
MT41J128M16JT-093:K TR
Brand:Micron

MT41K512M16VRP-107 AAT:P
Brand:Micron

MT48H32M16LFB4-6 IT:C
Brand:Micron

MT53E512M32D1ZW-046 IT:B TR
Brand:Micron

KTDM4G3C618BGIEAT
Brand:SMARTsemi
MT53E1G32D2FW-046 IT:B
Brand:Micron

MT47H128M16RT-25E AIT:C TR
Brand:Micron

KTDM8G4B832BGIBCT
Brand:SMARTsemi

MT48LC4M32B2B5-6A XIT:L
Brand:Micron

MT47H64M16NF-25E:M TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






