Manufacturer No:UPN-ADLNX25E-A10-0864
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared Pro 7000.Intel Atomx7425E.8GB RAM.64GB eMMC.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | 4 in x 4 in |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Atom x7425E |
| Core: | Atom x7425E |
| Frequency: | - |
| Maximum RAM Capacity: | 16 GB |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | DP Ethernet HDMI MIPI-CSI Nano SIM RS-232/422/485 SATA UART USB 2.0 USB 3.2 |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
453-00135C
Brand:Laird Connectivity

BKCM11EBI38W
Brand:Intel

110991725
Brand:Seeed Studio
UPS-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP

DFR0982
Brand:DFRobot

UPN-EDGE-ADLN97-A10-0432
Brand:AAEON UP

UP-CHT01-A20-0232-B10
Brand:AAEON UP

UPN-EDGE-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

FIT0871
Brand:DFRobot

453-00138
Brand:Laird Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






