Manufacturer No:9438 WH033
Manufacturer:Alpha Wire
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables 38AWG 50ohm SHIELD 328FT SPOOL WHITE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Alpha Wire |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| RoHS: | Details |
| RG Type: | - |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Wire Gauge - AWG: | 38 AWG |
| Cable Length: | 328 ft |
| Outside Diameter: | 0.0175 in |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
| Jacket Material: | Perfluoroalkoxy (PFA) |
| Stranding: | 7 x 46 |
| Brand: | Alpha Wire |
| Jacket Color: | White |
| Maximum Temperature: | + 150 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 30 V |
| Unit Weight: | 6 lbs |
HOT
7528A5314-0
Brand:TE Connectivity / Raychem

RG_223_/U
Brand:HUBER+SUHNER

9849 YL005
Brand:Alpha Wire

LMR-100A-PVC-W
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

3092A 0101000
Brand:Belden Wire & Cable
6653690-4
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
LMR-400-PVC
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
6653690-5
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

G_02232-09
Brand:HUBER+SUHNER

1340122
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






