Manufacturer No:ENVIROFLEX_B178
Manufacturer:HUBER+SUHNER
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables SOLD IN METERS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HUBER+SUHNER |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Outside Diameter: | 1.84 mm |
| Conductor Material: | Steel |
| Jacket Material: | Polyethylene (PE) |
| Stranding: | 7 x 0.102 |
| Brand: | HUBER+SUHNER |
| Jacket Color: | Black |
| Maximum Temperature: | + 85 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 900 V |
| Part # Aliases: | 85087102 |
| Unit Weight: | 0.229281 oz |
HOT
RG_393_/U
Brand:HUBER+SUHNER

SPP-250-LLPL
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

SUCOFORM_86_PE
Brand:HUBER+SUHNER

1340124
Brand:Phoenix Contact
1005801-1
Brand:Measurement Specialties

RG_22_B/U
Brand:HUBER+SUHNER

9849 YL005
Brand:Alpha Wire

100067-0031
Brand:Molex / Temp-Flex

1340122
Brand:Phoenix Contact

EQCD-020-15.80-STR-TTL-1
Brand:Samtec
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






