Manufacturer No:S_04262_D-09
Manufacturer:HUBER+SUHNER
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables SOLD IN METERS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HUBER+SUHNER |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| Shipping Restrictions: |
Due to size or weight of the product your shipping charge may increase.
|
| RoHS: | Details |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Outside Diameter: | 5.7 mm |
| Conductor Material: | Copper |
| Jacket Material: | Polyethylene (PE) |
| Brand: | HUBER+SUHNER |
| Jacket Color: | Black |
| Maximum Temperature: | + 85 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 500 V |
| Part # Aliases: | 84034611 |
| Unit Weight: | 2.116438 oz |
HOT
RG_22_B/U
Brand:HUBER+SUHNER

9223 010500
Brand:Belden Wire & Cable
M17/17600002/500
Brand:Trompeter / Cinch Connectivity Solutions

LMR-100A-PVC
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

9442 WH033
Brand:Alpha Wire

LMR-200
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

TCOM-240
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

9273 010500
Brand:Belden Wire & Cable

RG-316
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
4855R 0101000
Brand:Belden Wire & Cable
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






