Manufacturer No:ML-614S/DN
Manufacturer:Panasonic
Type:Coin Cell Battery
Description:Coin Cell Battery 3V 3.4 mAh RECHG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Panasonic |
| Product Category: | Coin Cell Battery |
| Shipping Restrictions: |
Available in USA only.
|
| RoHS: | Not Applicable |
| Series: | ML |
| Battery Size: | ML614 |
| Battery Chemistry: | Lithium Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Output Voltage: | 3 V |
| Capacity: | 3.4 mAh |
| Rechargeable/Non-Rechargeable: | Rechargeable |
| Termination Style: | Pressure Contacts |
| Orientation: | Vertical |
| Width: | 6.8 mm |
| Height: | 1.4 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Panasonic Battery |
| Product Type: | Coin Cell Battery |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 0.005997 oz |
HOT
CR-2/3AZE27N
Brand:Panasonic Battery

BR-1225A/HAN
Brand:Panasonic Battery

LR43
Brand:Murata Electronics

CR-2032/HFN
Brand:Panasonic Battery

CR2032R-HO6
Brand:Murata Electronics

CR2450
Brand:Murata Electronics

BR2032
Brand:Panasonic Battery

CR-2/3AZE2PN
Brand:Panasonic Battery

RRC2037
Brand:RRC Power Solutions

CR2477X
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






