Manufacturer No:LR6XWA/3SB
Manufacturer:Panasonic
Type:Consumer Battery & Photo Battery
Description:Consumer Battery & Photo Battery INDUSTRIAL ALK AA 3 PACK PRICE PER BAT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Panasonic |
| Product Category: | Consumer Battery & Photo Battery |
| RoHS: | Not Applicable |
| Rechargeable/Non-Rechargeable: | Non-Rechargeable |
| Battery Size: | AA |
| Output Voltage: | 1.5 V |
| Battery Chemistry: | Alkaline |
| Length: | 50.5 mm |
| Width: | 14.5 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Panasonic Battery |
| Product Type: | Consumer Battery & Photo Battery |
| Series: | LR |
| other: | 420 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 0.853189 oz |
HOT
LR1130
Brand:Murata Electronics

MIKROE-2625
Brand:Mikroe

CR-2025/F2N
Brand:Panasonic Industrial Devices

CR1216
Brand:Murata Electronics

SR1130
Brand:Murata Electronics

LR41
Brand:Murata Electronics

CR-2032/HFN
Brand:Panasonic Battery

CR-2ULC3N
Brand:Panasonic Battery

SR927
Brand:Murata Electronics

MIKROE-4471
Brand:Mikroe
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






